Loading...

درباره ما

با سلام

مسعود ملایی متولد سال 1346 در شهر تهران به دنیا آمده و با تجربه ای به مدت 30 سال بانکداری در خدمت مردم عزیز کشورم پس از بازنشستگی البته با ایده های قبلی و تجربیاتی که در طول این 30 سال داشته ام توانستم با همکاری یکی از دوستانم با سابقه طولانی در املاک پردیس نسبت به راه اندازی این سایت اقدام کرده که در شهر جدید پردیس به عنوان اولین سایت تخصصی و منحصر به جستجوی املاک در پردیس ارائه خدمت دهیم.

اهداف کلی این سایت برمبنای راهنمایی های صحیح و سرعت در جستجوی ملک به مردم جهت خرید، فروش، رهن و اجاره و دستیابی آسان برای خرید و سرمایه گذاری هرچه بهتر هموطنان عزیز در شرق تهران می باشد. انشالله که بتوانیم حامی قابل توجهی باشیم.

اینجانب با طراحی ایده ای برای سهولت در خصوص جستجوی ملک مورد نظر شما درهر رنج قیمتی و هر توانایی در سراسر کشور حدودا 22 سال پیش در شهر مقدس مشهد اولین سایت پیشرفته جستجوی ملک را طراحی و ابداع نمودم که به تاثیر آن بی نهایت سایت املاک طراحی شد. ولی با عنایت به اینکه طریقه استفاده از سایت و امکانات آن در آن سالها برای مردم به صورتی کم رنگ و غیرقابل تصور بود و استقبال همکاران در این خصوص با تعصب به شرایط دفاتر املاک به سبک قدیم ممارست داشت، به بهره وری شایانی نرسیده و پس از آن به طرق مختلف سایت های املاک وارد بازار کشور شده و امروزه از طریق سایتها بسیاری از رفت و آمدها و دشواریهای موجود برای جستجوی ملک راحت و راحتتر شده است.

این سایت با مدیریت آقای مسعود ملایی و مشاورین مجرب و متخصص آمادگی خود را جهت دستیابی رایگان شما به موارد مد نظرتان در کمترین زمان ممکن امکان پذیر می نماید.

معرفی همکاران

مدیریت سایت

مسعود ملایی

کارشناس و مشاور فروش

مهندس علیرضا بهرامی

کارشناس و مشاور فروش

مهندس صدرا رحیمی

کارشناس و مشاور فروش

مهندس مهدی ملایی

وب سایت املاک نیایش با هدف اینکه در کوتاه ترین زمان ممکن ملک شما را به فروش رسانده و یا اجاره دهد، تاسیس گردیده است.

راه های ارتباطی

  • تهران ، پردیس ، میدان امام خمینی ، املاک مرکزی نیایش
  • 02140775815
  • niayeshmelk@gmail.com

  • خانه

  • ثبت آگهی

  • ورود

  • ثبت نام